середа, 23 червня 2010 р.

Овочеве рагу


Основна перевага овочевого рагу полягає в тому, що його можна приготувати дуже швидко і майже з будь яких овочів, які знаходяться під рукою: підійдуть помідори, солодкий перець, картопля,кабачки, цукіні,баклажани,капуста,морква,цибуля,гарбуз... Причому рецепт овочевого рагу створює великі можливості для кулінарної творчості: ви можете сміливо експерементувати з кількістю інгридієнтів та їх пропорціями. Можна зробити один овоч головним і додати решту тільки для того, щоби відтінити смак основного інгредієнта. А можна використати в рагу всі овочі «на рівних». Все залежить тільки від ваших смакових пристрастей.

Приготувати овочеве рагу дуже просто: потрібно нарізати овочі невеликими шматками і потушити. На приготування різних овочів необхідна різна кількість часу, тому спочатку потрібно покласти в кастрюлю з майбутнім рагу більш тверді овочі — картоплю, моркву. Більш ніжні — помідори, капусту,зелень — потрібно додавати пізніше, щоби вони не перетушилися і не втратили смак.

Подавати овочеве рагу також можна по-різному. Намастіть холодне овочеве рагу на тост - і воно стане в ролі закуски. Заправивши сметаною, його можна подавати як самостійну страву. Гаряче чи холодне, воно послужить чудовим гарніром до будьякого м"яса чи риби . Звичайно, можна додати мясо і в процесі приготування рагу — але це вже інша істория.

Свій варіант овочевого рагу є практично в будь якій національній кухні. У Франції це рататуй, в Італии (а точніше на Сіцилії) - капоната або чанфотта, в Молдавії - гювеч, в Македонії — зарзават, в Арменії — айлазан, в Індії — сабджи...

Сама я також надзвичайно люблю рагу, тому часто готую його, усі мої домашні з задоволенням споживаюсть кулінарний витвір моїх рук. І сьогодні на обід у нас також овочеве рагу - усім приємного апетиту!

Немає коментарів: